Aquapure

Nieinwazyjny, całoroczny zabieg hydropeelingu próżniowego połączonego z jednoczesną pielęgnacją skóry.

Aquapure - co to jest?

Aquapure to nieinwazyjny, całoroczny zabieg hydropeelingu próżniowego połączonego z jednoczesną pielęgnacją skóry poprzez aplikację indywidualnie dobranych preparatów i składników aktywnych, np. o działaniu odmładzającym, rozjaśniającym czy nawilżającym. Dogłębnie oczyszcza skórę, zapewniając jej promienny blask, świeżość i gładkość. Zabieg jest bezbolesny, a efekt „nowej skóry” jest widoczny natychmiastowo! Aquapure może być stosowany jako zabieg bankietowy bądź w serii zaleconej przez naszych specjalistów – jako profilaktyka młodej i zdrowej skóry. Dbając o jakość skóry, świetnie przygotowuje ją również do bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Nasze pacjentki go uwielbiają!

Poznaj lepiej zabieg Aquapure

Aquapure wykonujemy na twarz, szyję i dekolt.

 • skóra zanieczyszczona, z rozszerzonymi porami i widocznymi zaskórnikami
 • szary, matowy, zmęczony koloryt skóry
 • skóra palacza
 • skóra skłonna do przetłuszczania, nadprodukcja sebum
 • objawy fotostarzenia
 • nadmierne rogowacenie skóry
 • skóra pozbawiona napięcia i elastyczności
 • płytkie zmarszczki
 • niejednolity koloryt skóry
 • przebarwienia i zmiany barwnikowe
 • blizny potrądzikowe
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Już jeden zabieg daje spektakularne odświeżenie i odmłodzenie wyglądu skóry! Jeśli jednak zależy ci na trwałym efekcie pielęgnacyjnym i poprawie kondycji skóry, należy wykonać serię co najmniej 4-8 zabiegów, z częstotliwością 1-2 powtórzeń w tygodniu.

Aquapure zapewnia efekt świeżej, promiennej, gładkiej, ładnie napiętej, zdrowej skóry – widoczny zaraz po zabiegu! Dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych do potrzeb skóry preparatów pielęgnacyjnych zabieg może działać np. odmładzająco, rozjaśniająco, nawilżająco. Jest świetną profilaktyką przeciwstarzeniową.

Czas trwania zabiegu

dowiedz się więcej

Zabieg trwa ok. 30-60 minut.

Stopień bólu

dowiedz się więcej

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy!

Rekonwalescencja

dowiedz się więcej

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Aquapure może być z powodzeniem stosowany przed wielkim wyjściem, jako zabieg bankietowy.

Jak przebiega zabieg Aquapure?

Zabieg jest bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny. Składa się z 4 etapów wykonywanych różnymi końcówkami:

 1. Aquapeel – złuszczanie martwych komórek naskórka i oczyszczanie skóry z użyciem głowicy do hydropeelingu. W zależności od wskazania na skórę aplikowany jest jednocześnie jeden z trzech roztworów: przyspieszający eksfoliację, usuwający nadmiar sebum oraz o działaniu przeciwstarzeniowym, bogaty w antyoksydanty.
 2. Elektroporacja – odżywienie skóry, dotlenienie, rozjaśnienie. W tym etapie na skórę nakładany jest odpowiednio dobrany preparat pielęgnacyjny, który „wtłaczamy” specjalną głowicą do elektroporacji.
 3. Mikroprądy – pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, prowadzą do poprawy napięcia i naturalnego liftingu skóry.
 4. Chłodzenie/ogrzewanie (naprzemiennie) – ten etap pobudza procesy naprawcze w skórze, poprawia jej ukrwienie, łagodzi podrażnienia.

Jak przygotować się do zabiegu Aquapure?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, na pewno jednak zalecamy unikanie czynników mogących podrażniać skórę, np. peelingów chemicznych, na co najmniej 14 dni przed jego wykonaniem.

„Aquapure to jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentek. Jest szybki, przyjemny i błyskawicznie daje efekt promiennej i świeżej skóry! Chętnie włączam go też w program kondycjonujący skórę przed wykonaniem bardziej inwazyjnych, typowo medycznych zabiegów.”

Dr Barbara Jerschina

Aquapure – zalecenia po zabiegu

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i od razu po nim możesz wrócić do codziennych aktywności. Tak jak po każdym innym zabiegu związanym ze złuszczaniem martwego naskórka powinnaś jednak chronić skórę przed słońcem (jest ona bardziej wrażliwa na działanie promieni UV). Unikaj też czynników podrażniających, np. peelingów, kosmetyków na bazie kwasów lub alkoholu.  

Zadzwoń i umów się na wizytę!

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Aquapure

Aquapure to zabieg uniwersalny, który może być łączony z wieloma różnymi metodami poprawy wyglądu, także tymi bardziej inwazyjnymi, z zakresu medycyny estetycznej, np. wypełniaczami, toksyną botulinową czy laseroterapią. Świetnie przygotowuje do nich skórę – dobrze wypielęgnowana, zadbana lepiej się ona poddaje zabiegom estetycznym, a efekty są lepsze i trwalsze.

Jak najbardziej! Jest to zabieg całoroczny, który wręcz warto wykonać wiosną czy latem, aby oczyścić, odświeżyć, zregenerować i nawilżyć skórę.

Aquapure może być traktowany jako zabieg bankietowy lub profilaktyka młodej i zdrowej skóry. Regularnie powtarzany na pewno może opóźnić konieczność sięgania po bardziej inwazyjne zabiegi lub zminimalizować ich zakres, ale przede wszystkim na pewno doskonale je uzupełnia!

Oczywiście, to bardzo dobry zabieg do skór zanieczyszczonych i przetłuszczających się, z rozszerzonymi porami i widocznymi zaskórnikami. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego zmniejsza ilość sebum, pomaga też wygładzić blizny potrądzikowe.

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Stany zapalne skóry, podrażnienia w miejscu zabiegowym
 • Choroby nowotworowe
 • Implanty elektroniczne i metalowe
 • Alergia na składniki stosowane w preparatach używanych do zabiegu

Aquapure jest nieinwazyjnym, przyjemnym zabiegiem o bardzo niskim ryzyku powikłań i skutków niepożądanych. Aby ich uniknąć, ważna jest odpowiednia diagnoza skóry przed zabiegiem, tak aby uniknąć reakcji alergicznej na substancje stosowane w aplikowanych podczas zabiegu preparatach albo mechanicznego podrażnienia, jeśli skóra jest bardzo wrażliwa.

Shopping Cart