Nici liftingujące

Nieinwazyjny sposób na lifting i ujędrnienie skóry

Najbardziej nowatorska, nowoczesna i nieinwazyjna metoda  zapewniająca długotrwałe efekty poprawy wyglądu, napięcia i pojędrnienia skóry twarzy i szyi oraz niektórych partii ciała ( biust, pośladki).

Nie wymaga ani nacięć ani szycia chirurgicznego. Nici po wprowadzeniu do skóry, przy pomocy specjalnej kaniuli powodują pobudzenie syntezy kolagenu, mają również działanie napinające i wygładzające. Istnieją różne rodzaje nici, o ich doborze i ilości decyduje lekarz.

Do podnoszenie skóry, podciągnięcia bruzd nosowo wargowych, policzków czy powiek służą nici haczykowe. Nici haczykowe mają drobne wypustki, które otwierają się w jedną stronę w zaimplantowanych tkankach. Dzięki temu unoszą i utrzymują w nowej pozycji miejsca poddane zabiegowi. Substancja z której są wykonane ( polidioksanon) pobudza naturalny proces produkcji kolagenu. Implantowane nici są niewidoczne i niewyczuwalne.

Umów się na wizytę!

Cały zabieg trwa od 30 do 50 minut, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast, ale właściwy proces neokolagenezy zaczyna się po 14 dniach i dopiero wtedy zaczynają być widoczne właściwe efekty zabiegu. Nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg przeznaczony jest do:

Shopping Cart