Piękne ciało last minute!

Piękne ciało

Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby zacząć dbać o swoje ciało! Zwykle pozostawiamy modelowanie sylwetki na ostatnią chwilę przed sezonem bikini, a przecież jest to proces i dobrze, gdy trwa nawet przez cały rok. Co jednak zrobić, aby szybko poprawić wygląd ciała? Jakie metody będą najskuteczniejsze?

Technologie hi-tech na dwie ręce

W naszej klinice znajdziecie wiele najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych technologii na ciało, w tym takie bestsellery, jak Onda, Icoone, Clatuu Alpha, Proshock Ice czy Ultraformer. Większość z nich wymaga albo co najmniej kilku powtórzeń, albo – nawet jeśli jest to zabieg zwykle jednorazowy, jak kriolipoliza – czasu, aby organizm mógł się pozbyć zniszczonej zimnem tkanki tłuszczowej w naturalnych procesach metabolicznych.

Dlatego, aby zmaksymalizować efekty, zapewniamy bardzo kompleksowe, indywidualnie układane programy na ciało, łączące kilka uzupełniających się technologii. Wyjątkowe również jest to, że wiele z nich mamy zduplikowanych (mamy po 2, 3, a nawet 4 takie same urządzenia), dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane jednocześnie nawet przez 3 lub 4 kosmetolożki, co znacznie skraca Twój czas pobytu w klinice.

Jędrne ciało bez cellulitu

Pamiętaj jednak, że redukcja tkanki tłuszczowej to jedno. Równie ważna jest jakość skóry na całym ciele – nawet szczupła osoba o ładnych proporcjach będzie wyglądać niekorzystnie, jeśli jej skóra będzie wiotka i pomarszczona, pokryta cellulitem. Tutaj z pomocą przychodzą niezwykle skuteczne masaże próżniowe, fala uderzeniowa czy HIFU, a efekty są naprawdę widoczne bardzo szybko. U wielu osób wystarczy już wykonać silny drenaż, aby zyskały lekkość i wrażenie zmniejszenia obwodów. Jednym z moich ulubionych zabiegów jest Proshock Ice, który łączy działanie fali akustycznej, dosłownie rozbijającej tłuszcz i cellulit, z kriolipolizą – w upalne dni efekt chłodzenia i lekkich nóg jest zbawienny!

Warto też zwrócić uwagę na innowacyjne, medyczne urządzenie Cosmosoft, które wykorzystuje podciśnienie i technologię wolnozmiennego impulsowego pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to jedyna technologia, która pozwala zmniejszyć nie tylko podskórną tkankę tłuszczową, lecz także niebezpieczny dla zdrowia tłuszcz trzewny (tzw. brzuszny), który gromadzi się między narządami wewnętrznymi. Doskonale radzi też sobie z uporczywymi obrzękami i jest jednym z niewielu zabiegów zalecanych osobom z nadwagą i otyłością, jako wsparcie procesu odchudzania od samego początku (nie muszą czekać na zrzucenie wagi).

Modelowanie mięśni

Coraz więcej osób chce nie tylko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie wyrzeźbić mięśnie – bez konieczności częstego chodzenia na siłownię! Tutaj z pomocą przychodzi nowość ostatnich lat – technologie EMS czy jeszcze nowsza FMS (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) zastosowana w urządzeniu Schwarzy, od niedawna dostępnym w naszej klinice. Gwałtowna zmiana pola magnetycznego przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, co prowadzi do wywołania w niej intensywnych skurczy – w trakcie 30-minutowego zabiegu dochodzi nawet do 20 000-60 000 skurczy mięśni! To tak jakbyś w 30 minut zrobiła 800 brzuszków! Bez bólu, wysiłku i pocenia. Efektem jest pięknie wyrzeźbiony brzuch, ramiona, pośladki, uda, a jednocześnie utrata zbędnej tkanki tłuszczowej. Rewelacja! Zabieg też polecamy osobom korzystającym z siłowni, dla spotęgowania i przyspieszenia efektów. Jest krótki (ok. 30-45 min), a seria już 4-8 zabiegów, powtarzanych nawet 2 razy w tygodniu, już zapewni ci widoczną zmianę last minute!

Igłą w tłuszcz

Obok znanej od lat lipolizy iniekcyjnej oferujemy innowacyjne zabiegi modelujące ciało z użyciem preparatów podawanych doskórnie. Na przykład koktajl Cellbooster® Shape na bazie kwasu hialuronowego, L-Karnityny i witaminy C redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i obrzęki limfatyczne, jednocześnie nawilżając przesuszoną latem skórę. Natomiast kwas polimlekowy Lanluma, a więc preparat z rodzaju biostymulatorów tkankowych pobudzających w skórze produkcję kolagenu i elastyny, zapewnia ładny efekt poprawy wyglądu ramion, brzucha oraz delikatnego wypełnienia i korekcji asymetrii pośladków, które dzięki temu będą ładniej wyglądać w bikini.

Szyja, dekolt, dłonie

Myśląc kompleksowo o ciele, nie zapominajmy o miejscach najbardziej narażonych latem na fotostarzenie (poza twarzą) – to właśnie kondycja szyi, dekoltu czy dłoni często zdradza prawdziwy wiek, a nawet go dodaje! Tutaj na pewno pomocny będzie kwas hialuronowy, który w zasadzie od razu poprawiają stan i wygląd tych miejsc, a także biostymulatory tkankowe, np. Karisma na bazie kolagenu pozyskiwanego z nici jedwabnika z dodatkiem kwasu hialuronowego, który zaraz po zabiegu daje efekt delikatnego wypełnienia, ale na pełen efekt biostymulacji musisz poczekać ok. 1-3 miesięcy.

I co najważniejsze – nie czekaj kolejny rok, aby zacząć zabiegi na ciało. Sezon bikini trwa tak naprawdę 12 miesięcy, dzięki temu uzyskasz jeszcze lepsze i trwalsze efekty!

Shopping Cart