Program lojalnościowy

Jesteś naszym Pacjentem? Skorzystaj z programu lojalnościowego skierowanego do osób zarejestrowanych w naszej bazie pacjentów. 

15% zniżki na zabieg dla Ciebie i dla osoby, której nas poleciłeś!

Jeśli z Twojego polecenia zapisze się na zabieg w naszej klinice nowa osoba (niebędąca w bazie), otrzymasz od nas 15% zniżki na swój kolejny zabieg. Powinna ona podać podczas zapisywania się na zabieg Twoje imię i nazwisko. 

Masz 6 miesięcy, aby wykorzystać zniżkę – od dnia, w którym osoba korzystająca z naszych usług z Twojego polecenia miała przeprowadzony swój pierwszy zabieg . 

Nowy pacjent również otrzymuje od nas 15% zniżkę – właśnie na swój pierwszy zabieg. Automatycznie staje się też naszym stałym pacjentem, dzięki czemu sam może polecać nas innym osobom i korzystać ze zniżki. 

Jeśli z Twojego polecenia przyjdzie do nas co najmniej 5 nowych pacjentów, otrzymasz od nas w prezencie wspaniały zabieg rewitalizujący i odświeżający skórę Geneo

Zniżki programu lojalnościowego obowiązują na wszystkie zabiegi przeprowadzane w klinice. Nie dotyczą natomiast konsultacji, pakietów zabiegowych ani kosmetyków czy suplementów sprzedawanych w klinice.  

Program lojalnościowy nie obejmuje także zabiegów wykonywanych podczas szkoleń dla lekarzy (Warsztatów Urody).

Zniżki nie łączą się, tj. rabat lojalnościowy 15% nie może być wykorzystany na zabiegi już objęte promocją. 

Jeśli nowy pacjent z Twojego polecenia rezerwuje swoją pierwszą wizytę przez Booksy, powinien w wiadomości podać informację następujące treści: Z polecenia (Twoje imię i nazwisko).

W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją: +48 662 886 601

zabieg Geneo

Записаться на прием!

Корзина покупателя