Wonder Body

Innowacyjna technologia spalania tłuszczu, rzeźbienia mięśni i redukcji cellulitu podczas jednej sesji!

Wonder Body

Wonder Body – co to jest?

Wonder Body to najnowszy zabieg kompleksowego modelowania sylwetki  – pierwszy i jedyny, który wykorzystuje zaawansowaną technologię HIEMS, czyli skupioną emisję pola elektromagnetycznego oraz selektywną neurostymulację mięśni. Jeden zabieg to 52 000 impulsów wywołujących supramaksymalne skurcze mięśni w rekordowe 25 minut – to jak 3 godziny intensywnych ćwiczeń na siłowni! Dzięki stymulowanej pracy mięśni szybko i wolno kurczliwych, HIEMS wywołuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i pobudza metabolizm, dzięki czemu rezultaty są widoczne już po jednej sesji!  W ciągu 72 godzin po zabiegu spalane jest nawet 500 kcal. Zabieg prowadzi do wzmocnienia i rozbudowania masy mięśniowej, utraty zbędnych krągłości i redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach, a także ujędrnienia skóry i zmniejszenia cellulitu. To świetna metoda liftingu pośladków, likwidacji tzw. pelikanów na ramionach, wysmuklenia i wyrzeźbienia talii. Zabieg jest nieinwazyjny, przyjemny i bezpieczny, nie wywołuje efektu termicznego w tkankach. Jego skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone badaniami.

Poznaj lepiej zabieg Wonder Body

 • Живіт
 • Ноги
 • Сідниці
 • Плечі
 • Стегна
 • зайвий жир
 • wiotkość skóry, opadanie tkanek (lifting pośladków, redukcja tzw. pelikanów, napięcie brzucha)
 • шкіра позбавлена пружності, в'яла і позбавлена еластичності
 • cellulit
 • rekonwalescencja po rozejściu mięśni brzucha (kresa biała)
 • низька м'язова маса, прагнення підкреслити та розвинути вибрані м'язи
 • проблеми з нарощуванням м'язової маси, незважаючи на фізичні навантаження
 • прагнення підвищити ефективність занять у тренажерному залі
 • немає часу займатися у спортзалі
 • сидячий образ життя
 • посттравматична м'язова реабілітація

Dostępne są różne programy, a możliwość regulacji parametrów impulsów (częstotliwość, głębokość, intensywność, moc, czas skurczu i relaksacji) pozwala dopasować zabieg indywidualnie zarówno do pacjentów wysportowanych, jak i nieaktywnych fizycznie. 

Zabiegi najlepiej wykonywać w serii 10 powtórzeń, 2-3 razy w tygodniu. Wonder Body można też łączyć z innymi zabiegami modelującymi ciało. 

Już jeden zabieg poprawia napięcie skóry, jednak dla uzyskania widocznego efektu wymodelowania sylwetki, liftingu i wyrzeźbienia mięśni trzeba wykonać całą serię min. 10 zabiegów – najlepszy rezultat uzyskujemy po upływie 2-4 tygodni od ostatniej sesji.

Wonder Body

Тривалість процедури

Дізнатися більше

Zabieg jest krótki, trwa zaledwie 25 minut i zastępuje 3 godziny intensywnego treningu!

Ступінь болю

Дізнатися більше

Процедура абсолютно безболісна, навіть приємна для пацієнта.

Одужання

Дізнатися більше

Лікування не вимагає абсолютно ніякого відновлення і не залишає слідів. Можна встигнути навіть під час обідньої перерви зробити цю процедуру.

Jak przebiega zabieg Wonder Body?

Zabieg odbywa się w pozycji leżącej i polega na przyłożeniu do wybranych obszarów ciała aplikatorów, które z łatwością dopasowują się do różnych partii i krągłości sylwetki. Pacjent ubiera do niego specjalny kombinezon Electro Suit.  Stymulacja mięśni jest przyjemna, dla wielu osób wręcz relaksująca. Zabieg może być wykonywany jednocześnie na 4 obszary: ramiona, brzuch, pośladki, uda – bezpośrednio oddziałując na 6 grup mięśni, a pośrednio na 12! 

Możemy ustawić dla pacjenta indywidualny program (Program Expert) albo skorzystać z gotowych:

Definition – redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki.
Hypertrophy – poprawia siłę i masę mięśni, zwiększa ich wytrzymałość.
Cellulit – redukuje nierówności związane z cellulitem, zmniejsza objawy skórki pomarańczowej i zastoje limfatyczne.
Recovery – po treningu lub po kontuzjach i urazach.

Wonder Body jest technologią bezdotykową – po ustawieniu parametrów i przyłożeniu aplikatorów możemy pozostawić pacjenta w pokoju zabiegowym i pozwolić mu na pełen relaks.

Jak przygotować się do zabiegu Wonder Body?

Процедура не вимагає спеціальної підготовки.

Wonder Body

„Zabiegi elektrostymulacji mięśni zyskują coraz większą popularność wśród naszych pacjentów. Wonder Body to jedno z najsilniejszych urządzeń tego typu, zapewniające szybko widoczne efekty. Świetne na brzuch (także ten trudny, pociążowy), ramiona i przede wszystkim pośladki!”

Лікар Barbara Jerschina

Wonder Body

Wonder Body – zalecenia po zabiegu

Для досягнення найкращих результатів, як і з іншими процедурами для тіла, ми рекомендуємо вам дотримуватися здорової дієти, регулярно займатися помірними фізичними вправами та пити багато води, щоб покращити процес видалення пошкоджених жирових клітин із вашого тіла.

Зателефонуйте нам та запишіться на прийом!

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Wonder Body

Wonder Body doskonale uzupełnia działanie innych nieinwazyjnych technologii modelujących ciało, dostępnych w naszej klinice, dzięki czemu rezultaty pojawiają się jeszcze szybciej, są lepsze i trwalsze. Szczególnie zalecamy połączenie z masażem próżniowym.

Wonder Body pobudza mięśnie do bardziej intensywnej pracy niż trening – jedna 25-minutowa sesja to jak 3 godziny ćwiczeń na siłowni. Technologia ta może więc być zabiegiem dla nieaktywnych, ale bardzo dobrze uzupełnia też „klasyczne” treningi zwiększając ich efektywność i przyspieszając pojawianie się wymarzonych rezultatów. 

Jak najbardziej! Płaskie, opadające i pozbawione jędrności pośladki to jedno z głównych wskazań do tego zabiegu! 

Tak jak każda technologia modelowania ciała Wonder Body zapewnia trwały efekt, pod warunkiem że dbasz o utrzymanie odpowiedniej wagi, zdrowo się odżywiasz, przyjmujesz min. 2-2,5 płynów dziennie. Zabieg warto stosować przypominająco, np. raz w miesiącu (lub krótszą serię), zwłaszcza jeśli nie prowadzisz aktywnego trybu życia. 

 • Вагітність та годування груддю
 • Запалення шкіри у місці виконання процедури
 • Онкологічні захворювання
 • Нерегульовані аутоімунні захворювання
 • Занедбаний діабет
 • Флебіт
 • Важкі хвороби серця
 • Порушення згортання крові, прийом антикоагулянтів
 • Wszczepiony rozrusznik serca

W naszej klinice wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone technologie od najlepszych światowych producentów, zapewniające nie tylko skuteczne, ale też bardzo bezpieczne zabiegi. Efektywność i bezpieczeństwo Wonder Body zostały potwierdzone badaniami, a urządzenie spełnia restrykcyjne europejskie normy jakości. Zabiegi są wykonywane przez zespół doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych kosmetologów, dzięki czemu praktycznie eliminujemy ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją medyczną. 

Магазинний візок