Cutera Excel HR

Laser do epilacji laserowej (do wszystkich fototypów i rodzajów owłosienia) oraz do zabiegów zamykania naczynek. 

nogi

Dzięki połączeniu w urządzeniu CUTERA Excel HR dwóch technologii: lasera aleksandrytowego 755 nm (o wysokim powinowactwie do melaniny) oraz lasera Nd: YAG 1064 nm możemy wykonywać zabiegi usuwania owłosienia niezależnie od fototypu skóry i rodzaju włosków (także na jasnych i cienkich) oraz dodatkowo – zabiegi na problemy naczyniowe oraz odmładzające skórę.

Laser aleksandrytowy o długości fali 755nm cechuje się wysoką skutecznością w usuwaniu włosów jaśniejszych i cieńszych u osób z jasnym fototypem, natomiast laser Nd:Yag 1064nm jest zalecany do epilacji u osób z ciemną skórą (fototyp IV-VI), również opaloną oraz w sytuacji, gdy mieszki włosowe znajdują się głęboko w skórze (np. u mężczyzn na twarzy).

Laser podgrzewa mieszki włosowe, ale nie skórę, a komfort zabiegu dodatkowo podnosi zastosowanie w urządzeniu chłodzenia kontaktowego (szafirowe okienko chłodzi skórę przed emisją impulsu, w trakcie i po niej). Aby uzyskać trwały efekt epilacji, wystarczy 3-6 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni.

Nie tylko usuwanie owłosienia 

Zastosowany w Excel HR laser Nd:Yag 1064nm możemy też stosować do zamykania naczynek na nogach i twarzy. Ponadto w specjalnym trybie Genesis wykorzystywany jest do zabiegów korekty blizn, drobnych linii i zmarszczek, redukcji rozproszonego zaczerwienienia skóry oraz liftingu twarzy.  Zabieg Genesis pobudza produkcję kolagenu, uelastycznia i poprawia strukturę skóry w sposób nieinwazyjny i niewymagający rekonwalescencji. Genesis może być wykonywany na każdym typie skóry, również opalonej oraz o każdej porze roku.

Wskazania 

  • Nadmierne owłosienie
  • Objawy fotostarzenia skóry
  • Zmarszczki, utrata jędrności, wiotkość skóry
  • Zmiany naczyniowe, np. naczyniaki, malformacje naczyniowe, pajączki na twarzy i w okolicy oka, naczynia na nogach
  • Przebarwienia, plamy starcze, brodawki
  • Blizny

 

Umów się na wizytę!

Shopping Cart