O nas

Drogi Pacjencie, poznaj lepiej naszą klinikę oraz nasze unikatowe metody zabiegowe.

Unikalne podejście do modelowania sylwetki i odchudzania w Dr Jerschina Face & Body Clinique

Jako jedyna klinika medyczna w Polsce oferujemy możliwość wykonania zabiegów na całe ciało w trakcie jednej wizyty – przy czym zabieg trwa od 1,5 do 2 h! Wykorzystujemy przy tym te same technologie albo łączymy je w indywidualnie zaplanowane programy zabiegowe, tak aby uzyskać jak najbardziej spektakularne efekty – i to się udaje, a naszej pacjentki są bardzo zadowolone!

W klinice posiadamy wielokrotność większości urządzeń, w związku z czym wykonujemy co najmniej 2 obszary na ciele w tym samym czasie, a bywa, że nawet więcej.

Umów się na wizytę!

Mit do obalenia! Czy zabiegi na ciało należy wykonywać po schudnięciu? Absolutnie jest to niezgodne ze stanem faktycznym!

Zabiegi na ciało należy wykonywać nawet przed podjęciem postanowienia o odchudzaniu, a już na pewno od dnia, kiedy takie postanowienie zaczniemy wdrażać w życie i szybciej czy wolniej chudnąć. Skóra osoby z nadwagą lub otyłością czy też po ciąży i po fizjologicznym przytyciu jest nadmiernie rozciągnięta i wiotka, więc oczywiste jest, że przy stopniowym zmniejszaniu tkanki tłuszczowej będzie to jeszcze bardziej widoczne. Oczywiście tym bardziej jest to potrzebne po operacjach bariatrycznych i wskazane w okresie przygotowującym do takich operacji.

Najskuteczniejsza i najbardziej efektywna w leczeniu otyłości i nadwagi jest kompleksowa terapia pod okiem doświadczonego lekarza i jego zespołu profesjonalnych kosmetologów, a także dietetyka i fizjoterapeuty.

Stopniowe przywracanie zdrowego stylu życia, odżywiania oraz kontrolowanej aktywności fizycznej z jednoczasowym zastosowaniem nowoczesnych medycznych technologii hi-tech oraz innych dostępnych elementów leczenia, takich jak farmakoterapia czy suplementacja, gwarantuje największą skuteczność.

Jeżeli uwzględnimy zabiegi w kompleksowym leczeniu – nawet w tak skrajnych przypadkach, jak operacje bariatryczne – efekty długofalowe będą najlepsze z możliwych.

Jedyna taka usługa w polsce

Dowiedz się więcej o kompleksowym programie redukcji masy ciała i modelowania sylwetki w Dr Jerschina Face & Body Clinique.

Dla mnie jako dla osoby prowadzącej programy odchudzające od ponad 20 lat jest to wiedza oczywista, ale dla wielu niestety tajemna. Nie jest to łatwe zadanie ze względu na to, że lekarz zajmujący się osobami, które borykają się z otyłością, potrzebuje mieć wiedzę z bardzo wielu dziedzin medycyny: interny, czyli chorób wewnętrznych, kardiologii, endokrynologii, medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, a jednocześnie mieć możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii hi-tech.

 

Oczywiście, aby zdobyć takie doświadczenie, należy poświęcić wiele lat swojego życia zawodowego, inwestować w swój rozwój i poszerzanie wiedzy, a także w nowoczesne technologie i przede wszystkim w wykwalifikowany zespół.

Dziś dzięki temu – z całą naszą wiedzą i umiejętnościami – jesteśmy do Państwa dyspozycji i dajemy Wam możliwość skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Otrzymają Państwo pełne wsparcie w swoich problemach zdrowotnych.

Ponadto wszystkie osoby pracujące w naszej klinice charakteryzują się wysoką kulturą, osobistą empatią oraz chęcią pomocy w rozwiązaniu wszelkich problemów, z którymi się Państwo do nas zgłaszają.

Wszystko to wynika z miłości do ludzi i tego, co robimy.

Pamiętajmy, że zanim ciężko zachorujemy, mamy ogromny wpływ na stan naszego zdrowia. Przynajmniej 85% zależy od nas i większość problemów możemy uniknąć albo je naprawić. Wykorzystajmy to, zanim będzie za późno.

Cieszmy się swoim życiem w pełni i bez ograniczeń.

A jeżeli już jesteśmy rodzicami, to  pamiętajmy, że dla dzieci zawsze będziemy ogromnym wsparciem, jeżeli będziemy w dobrej formie. A nasz dobrostan pozwoli nam cieszyć się życiem także naszych dzieci, wnuków, a może nawet prawnuków. I pokażmy im, że jest możliwe być młodym w każdym wieku. Dziś w końcu mamy taką możliwość.

Dr Barbara Jerschina

Shopping Cart